VašeVinotéka.cz

Milujete prostředí romantických útulných vináren a rádi si s přáteli vychutnáte sklenku dobrého vína? Pokud chystáte nějaký pěkný večer pro svého partnera či známé a chcete si společné chvíle ozvláštnit lahví nějakého báječného vína, nemusíte již víno složitě shánět po kamenných vinotékách – stačí se podívat po internetu.

Nedávno jsem sháněla opravdu kvalitní víno jako dárek pro známého – podmínkou bylo, aby bylo tuzemské, aby bylo na výběr ze širokého sortimentu a aby bylo skladováno opravdu ve vinném sklepě. Všechny tyto podmínky splňoval eshop VašeVinotéka.cz, a k tomu nabídnul několik zajímavých výhod navíc. Všechna vína nabízená v obchodě VašeVinotéka.cz jsou pěstována menšími a středními vinaři v Česku, takže máte jistotu kvalitních tuzemských hroznů. V eshopu se příjemně vyhledává díky přehlednému rozdělení do kategorií v levém panelu. Vybírat můžete z červených, růžových a bílých vín, a navíc také ze sektů, speciálních či archivních vín. K dispozici je pro Vás též rozdělení na suchá, polosuchá, sladká a polosladká vína, a také se můžete podívat, jaká vína jsou nejprodávanější, která se dají objednat v kolekci a která byla oceněna nějakou cenou.

Pokud máte chuť na něco výjimečného, v sekci speciální vína naleznete například medové, ledové, slámové či likérové víno. Po rozkliknutí požadované kategorie si poté můžete zobrazená vína vyfiltrovat podle jména výrobce. V detailu produktu poté naleznete užitečnou tabulku s parametry a charakteristikou vína a je zde pro Vás též doporučení, k jakým typům jídla se hodí a možnost porovnání s jinými víny.

Vína z eshopu VašeVinotéka.cz jsou skladována ve vinném sklepě naležato, a velice mě překvapilo, že je na ně dokonce půl roku záruka. Jestliže si tedy s přáteli chcete udělat pěkný večer či sháníte ideální dárek pro partnera či známého, v obchůdku VašeVinotéka.cz si určitě vyberete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..