Nákup podprsenky

Je až s podivem, kolik žen si neumí správně vybrat podprsenku. Zdálo by se, že na koupi této nejzákladnější součástibra ženského šatníku se nedá nic zkazit, ale opak je pravdou. V nedávno uveřejněné studii, kterou si nechala vypracovat britská oděvní společnost Marks & Spencer, vyšlo najevo, že špatnou podprsenku nosí až 90% žen. Největší problém spočívá v tom, že si žena vybírá nesprávnou velikost podprsenky či nosí podprsenku příliš volnou nebo těsnou. Jak si ale vybrat tu nejlépe padnoucí podprsenku?

Největší problém je, že si většina žen nikdy nenechala odborně přeměřit velikost svých prsou ve specializovaném obchodě se spodním prádlem. Doma se totiž často v měření spleteme a navíc většina značek používá jiné číslování, takže si poté v obchodě můžeme omylem koupit úplně jinou velikost. I když si ale necháme velikost prsou změřit, tak bychom neměly počítat s tím, že tato velikost nám zůstane ještě dalších několik let. Na velikost prsou totiž působí spousta vlivů – mimo jiné antikoncepce, cvičení, stravování, menstruace a další faktory. Měly bychom si tedy v ideálním případě nechat přeměřit prsa u proškolených prodavačů pokaždé, než koupíme novou podprsenku.

Dalším problémem je, že ženy často nemají v šatníku více typů kvalitních podprsenek. Jestliže se chystáte na koupi podprsenky, nejprve si rozmyslete, při jakých příležitostech ji budete nosit. Každá žena by měla mít alespoň tři typy podprsenek. První na běžné nošení – pohodlnou se širšími ramínky, která se nikde nezařezává a správně podpírá prsa. Podprsenka na sport by měla být pevná a těsná, aby se v ní prsa nepohybovala a zbytečně se nenamáhala. Třetí podprsenka do společnosti by měla jak podtrhnout Vaši krásu, tak být i příjemná na nošení. Až si tedy příště budete kupovat podprsenku, mějte na paměti tři základní pravidla: vždy si nechat přeměřit velikost prsou, nakupovat pouze kvalitní podprsenky a mít v šatníku alespoň tři typy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..