Jaký je BURGER KING?

Hned ze začátku musím říct, že nejsem znalec fast foodů. Navštívím je většinou jen ve výjmečných případech, kdyžburger-king není zbytí nebo ze zvědavosti jako tomu bylo u BURGER KINGu v Praze Letňanech. Do Letňan jsme se vydali omrknout automatické pokladny, které mě popravdě celkem zklamaly. V nějakém z dalších článků o nich něco málo napíšu.

BURGER KINGy najdete zatím jen čtyři a navíc jen v Praze (Metropole Zličín, Tesco Letňany, Hlavní nádraží, Florenc). Je to konkurence McDonaldu, které se především v Americe dost daří. A není se čemu divit. Oproti McDonaldu mají zajímavější menu, které nám přišlo jako kombinace McDonaldu a KFC. Ceny jsou srovnatelné v McDonaldem.

Dali jsme si menu BigKing XXL, menu DoubleWhopper, KingWings a Nuggets. Oproti McDonaldu nebyly hamburgery zabalené v tak pěkných obalech a nikde nebylo uvedeno složení a kalorický obsah. Za což byl dříve McDonald hodně kritizovaný. Housky vypadaly celkem stejně. Hlavní rozdíl však byl ve složený hamburgeru. BURGER KING uvádí, že má mleté hovězí maso grilované na ohni, protože to američani přeci dělají doma najčastěji. Na hamburgrech bylo dobré, že byly velké a macaté. McDonald má pokud vím jen jeden velký hamburger, který se s BigKingem XXL nedá srovnávat.  Oba hamburgery chutnaly dost dobře a po dlouhé době jsem mohl říct, že jsem se celkem slušně najedl. K hamburgerům nám nabízeli různé druhy omáček – sladkokyselou, barbecue a ještě nějakou na kterou si nevzpomenu.

A závěr? Doporučuji BURGER KING určitě navštívit. Po dlouhé době vlády McDonaldu a KFC je to vítaná změna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..