Vybíráme vhodné kalhotky

kalhotky

Zdroj:thefashionpolice.net

Je známo, že ženy jsou stvořeními s mnohem vyvinutějším smyslem pro detail než muži. Tuto (pro muže nesrozumitelnou) vlastnost uplatňují zejména před zrcadlem. Víme moc dobře, že ve správné kombinaci kousků oblečení dokážeme zázraky a převléknout se do pěti kousků oblečení a opět je svléknout nám prostě stojí za to. Pomyslnou třešničkou na dortu je potom náš výběr spodního prádla .

Jsme si vědomy, že i když je pro nás výběr kalhotek osobní záležitostí a má je příležitost spatřit jen omezené množství očí, je pro nás důležitý. V obchodech se nachází několik typů jejich střihů, a tak se v našich skříních povětšinou vyskytují tanga (stringy nebo brazilky), luxusní krajkové kalhotky, bavlněné kalhotky nebo kalhotky s nohavičkou. Volba pak záleží pouze na příležitosti, ke které je využijeme.

Tanga (kalhotky tvořené třemi tenkými pásky), stringy (s miniaturním trojúhelníkem v zadní části) či brazilky (s trojúhelníkem do půli hýždí) jsou nejvhodnější pod splývavé šaty a jiné těsnější typy oblečení, na kterých by se mohla rýsovat nepěkná rýha kalhotek. Jsou svádivé, přitažlivé a zároveň dobře tvarují přirozené křivky zadečku. Mnozí ženští lékaři se křižují. Tvrdí, že by se měly používat uvážlivě při zvláštních příležitostech, neboť mohou způsobovat záněty ženských orgánů. Je známo, že nejsou vhodnou volbou pro sportování, nicméně při teplých letních večerech s partnerem jsou prý synonymem jiskřivé atmosféry.
Krajkové nebo bavlněné kalhotky jsou pro každodenní nošení tím nejlepším řešením. Krajka působí luxusně a svůdně, mnohdy je dobře zvoleným afrodiziakem. Bavlněné kalhotky v nepřeberném množství barev jsou už dnes spíše hravým a mladistvým doplňkem naší garderóby než zpátečnickým symbolem. Jsou výborné pro sport.

Kalhotky s nohavičkou sluší každé postavě (k dostání jsou také stahovací), ale k pocitu svůdnosti samy o sobě často moc nepřidají, proto jsou vhodnější pro příležitosti, kde jsme si jisté, že naše spodní prádlo nebude „odtajněno“ někým dalším.

Ať už volíme mezi pohodlností či efektní svůdností, nejlepším doplňkem bude naše dobrá nálada, kterou kvalitním a krásným spodním prádlem můžeme jen podtrhnout.

Článek převzat ze serveru Volné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..