Zkušenosti s českými drogeriemi

Musím se vám přiznat, že nejsem jedna z těch žen, které nosí podpatky na každou obyčejnou procházku se psem a namalují se i na hodinu spinningu. Pokud se ale naskytne nějaká velevýznamná událost, s radostí na sebe napatlám vše, co mi přijde pod ruku. Jako každá normální žena tedy celkem často navštěvuji české drogerie, které se od sebe občas významně liší jak kvalitou, tak i cenami. Pojďme si tedy udělat jednoduchýdrogerie přehled, jak to na českém trhu s kosmetickými výrobky vlastně vypadá.

Pokud vezmu v úvahu ty největší prodejce kosmetiky v našem českém rybníčku a opomenu malinkaté drogerie typu Jasmína, vybaví se mi tři hlavní drogerie – dm, Rossmann a Schlecker. Do první zmíněné drogerie chodím celkem často, protože mají propracovaný systém slevových kupónů, speciálních kartiček a různých akcí. Momentálně si u dm můžete pořídit fialovou kartu, na kterou se Vám za každou utracenou dvacetikorunu sčítají body a ty můžete využít na různé slevy či dárky. Jinak u dm nikdy nechybí nic zásadního a občas zde můžete narazit i na zajímavé slevy – například výprodeje řasenek či očních stínů.

Rossmann je užitečná drogerie v případě, že sháníte nějakou barvu na vlasy. V poslední době lze objevit v Rossmannovi  opravdu zajímavé slevy (až o polovinu) na netradiční barvy na vlasy jako jsou různé odstíny červené nebo fialové. Pokud jste tedy hrdou majitelkou (nebo majitelem) takovéto barvy, neváhejte a pokoukněte po Rossmannovi.

Schlecker je novým členem v síti českých drogerií a má toho opravdu hodně co nabídnout. Často jsou zde dost velké slevy například na šampony, deodoranty či sprchové gely, a nikdy se mi nestalo, že bych zde nenašla, co potřebuji. Každá drogerie nabízí navíc levné kosmetické výrobky vlastní značky a můžete se stát také členy klubu, což Vám může přinést hodně zajímavých výhod.

A jaké máte Vy zkušenosti s českými drogeriemi?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..